PlayList

ביקורת על הסינגלים החדשים של מאיה בוסקילה וטומי ויאן

טומי ויאן- "דף לבן"

צמד האחים טומי ויאן משחררים את סינגל וקליפ הבכורה שלהם – " דף לבן".
טומי ויאן אגמי, שני האחים תושבי הרצליה, זכורים כמתמודדים המוכשרים והבולטים מהתוכנית "אקס פקטור" בה סחפו רבים בביצועיהם השונים. בשנה האחרונה לא הרבו להישמע יותר מידיי ועבדו על שירים משלהם מהם משחררים את הסינגל הראשון.

את הסינגל "דף לבן" הלחינו טומי ויאן בעצמם, וכתבו בעזרתם של הצמד גיא ויהל שגם אחראים לעיבודו ולהפקתו המוזיקלית. מילות השיר מאפשרות הזדהות ומספרות על מערכת יחסים שהסתיימה והרצון לנסות ו"לחיות" אותה, עד ההשלמה עם סיומה ועם מה שהיא הותירה.
"ניסינו להבין איך חוזרים להתחלה, כי עכשיו הכל מרגיש אחרת"

השיר המקסים בעל לחן מעט שקט ועיבוד בסגנון רוקיסטי אשר מדגיש את גווני הקול המיוחדים של האחים, הווקאליות וההרמוניה הקולית ביניהם. בחלקים מעטים לאורך השיר מורגש לעיתים מעט דמיון בין צורת השירה של האחים לבין צורת השירה של גיא מנטש, אך עם זאת מורגשת הנוכחות של האחים בשיר והחיבור האמיתי שלהם עם הטקסט. נראה כי העבודה עם גיא ויהל לקחה את השיר לכיוון מוצלח למידי ומסתמנת כבחירה נכונה עבורם.

בנוסף שיחררו טומי ויאן גם קליפ לשיר שבויים וצולם ע"י אורן אגמי המתכתב עם משמעות השיר. בקליפ הם נכנסים לבית הרוס ומגלים מה עוד נותר בו ובסופו של דבר בוחרים לשרוף את ה"זיכרונות" שנותרו בבית כמטאפורה להשלמה של מה שהיה לא יחזור.

זהו רק הסינגל הראשון של צמד האחים שמסתמן כהצלחה, ונותר רק לחכות ולגלות עוד מצמד האחים המוכשרים בסינגלים הבאים.

מאיה בוסקילה- "מגדל"

מאיה בוסקילה משחררת את הסינגל "מגדל" מתוך אלבום חדש ורביעי הצפוי לצאת בקיץ הקרוב.

לאורך השנים צברה מאיה בוסקילה רפרטואר עשיר ומגוון הכולל שלושה אלבומים מצליחים שכללו להיטים שונים, סינגלים שונים שהפכו ללהיטים, תואר זמרת השנה והשתתפויות בתוכניות טלוויזיה ביניהם התוכנית "לה לה לנד" בה זכתה במקום הראשון, ואף שימשה עד לאחרונה כשופטת בתוכנית "משפחה בהופעה" ששודרה בערוץ 24.
למרות שהוציאה סינגלים רבים שלא התגבשו לאלבום, בשנה האחרונה עובדת מאיה על אלבום חדש שיכלול חומרים חדשים, ממנו כבר הוציאה את "תקשיבי לי" כסינגל ראשון.

הסינגל החדש "מגדל" נכתב ע"י אסף אטדגי והולחן ע"י הזמר והיוצר מאור תיתון. השיר שכבר החל להסתמן כלהיט הוא בלדת פופ מרגשת, קצבית יחסית בעלת גוון ים תיכוני המאפיין את הסגנון שהתפתח בארצנו. נראה כי מילות השיר מספרות על יחסי אהבה.
"תבקש שארצה רק אותך, ואולי אהיה לשנייה מתמסרת, ואברח ואומר לא ארצה לעולם, ואחר כך אהיה מתייסרת".

לאחר עליות וירידות לאורך השנים ניתן להרגיש שמאיה בוסקילה מגיעה אל השיר ממקום בוגר ומוכן יותר ומצליחה לגעת ולרגש ולהעביר את התחושות הנכונות באמצעות קולה העוצמתי והחודר. יכולותיה הווקאליות הגבוהות מצליחות לבוא לידי ביטוי בצורה גבוהה גם בשיר הזה, כמו ברוב שיריה.

אין ספק שמאיה בוסקילה היא אחת מהזמרות המצליחות בתעשיית המוזיקה ונראה כי היא ממשיכה לעשות את דרכה לעבר אלבום מוצלח נוסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *